Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Rama vrapon lumtur me Zahon buzë detit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Rama Pashkët i ka kaluar në shoqërinë e familjes me të vogëlin e tij Zaho që është rritur aq shumë sa është në gjendje edhe të vrapojë.

albsig

Të dy babë e bir shijojnë natyrën bregdetare teksa muzgu nis të bjerë.

Për Ramën, kjo është fotoja e ditës. Ndjekësit e tij nuk i kanë kursyer pëlqimet dhe komentet te kjo foto.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img