Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Rama viziton 111 vjeçaren e vaksinuar në Shkodër: Mendja top e zemra e bardhë si bora

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6c3844acd71ff5a6552456288c9bede1

Kryeministri Edi Rama ka vizituar dje të moshuarën Zenepe Pirani në Shkodër, e cila kishte shprehur dëshirën për ta takur kreun e qeverisw.

Rama ka shkuar në shtëpinë e 111-vjeçares me një buqetë të madhe me lule, së bashku me ministren e shëndetësisë Ogerta Manastirliu. E moshuara kishte shprehur dëshirën për të takur kryeministrin, kur mori vaksinën Pfizer.

“111 vjec dhe tanimë e vaksinuar, mendja top e zemra e bardhë si bora – Jeta është vendi i mrekullive”, shkruan Rama.

Më shumë

spot_img
spot_img