Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Rama uron të rinjtë për 8 dhjetorin: Kjo ditë vetëm për ata, Tirana në 2022 do të jetë Kryeqyteti Europian i Rinisë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka përcjell një mesazh për të rinjtë në ditën e tyre të 8 dhjetori.

Rama poston një video ku shihet duke kënduar Marsela Çibukaj, teksa shkruan se Tirana në 2022-in do të jetë Kryeqyteti Europian i Rinisë.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me ditën që mbetet e re çdo vit, 8 dhjetori që i dedikohet vetëm të rinjve, e me Tiranën që në 2022-in do të jetë Kryeqyteti Europian i Rinisë, ju uroj një ditë të bukur🙏”shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img