Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
100 %
2.6kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Rama uron Pashkët, zgjedh FOTON e veçantë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8b7e54c70ca35ca06f650816341ce6e1

Kryeministri Edi Rama ka uruar sot të gjithë besimtarët katolikë me rastin e Pashkëve.

Me anë të një postimi në faqen e tij zyrtare në Facebook, Rama ka zgjedhur pamje nga Memoriali i Kuvendit të Troshanit, ku mësoi dhe u rrit At Gjergj Fishta.

“MIRËMËNGJES ?

dhe me këtë pamje të Memorialit në Kuvendin e Troshanit, ku mësoi, u rrit dhe dha më pas mësim At Gjergj Fishta, ju uroj PASHKË TË GËZUAR ?”, shkruan Rama.

rama.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img