Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama uron besimtarët myslimanë: Gëzuar Bajramin shqiptarë kudo ndodheni

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë më rastin e festës së Fiter Bajramit.

Rama ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të uruar myslimanët në këtë ditë të veçantë.

Ai ka postuar një video në rrjetet sociale me pamje nga xhamitë e vendit, teksa në sfond dëgjohet dhe një këngë kushtuar festës së Fiter Bajramit.

“Gëzuar Bajramin shqiptarë kudo ndodheni”, shkruan kryeministri krahas videos.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img