Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Rama u vendos ‘kuponin tatimor’ gazetarëve në tavolina

spot_img

Lajme të ngjashëm

e5c8a5a67d5df4eded35695c58f83fb0

Një detaj tjetër një darkën e shtruar sot nga kryeministri Edi Rama për gazetarët dhe pronarët e mediave, ka qenë edhe ‘kuponi tatimor’ për çdo tavolinë.

Në fakt, nuk bëhet fjalë për faturë të mirëfilltë, pasi ‘kuponi tatimor’ ishte shkruajtur në menunë e darkës. Një ironi kjo që kryeministri Rama ka zgjedhur ta bëjë me gazetarët, për arsye se fushata e tij kundër informalitetit ka qenë një prej më të debatuarave në media që në kohën kur në krye të vendit erdhi mazhoranca e majtë.

12443050_10154390310523765_1231769320_n.jpg

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img