Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Rama u plotëson dëshirën ndjekësve të tij, publikon VIDEON ironizuese për Bashën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

000a62d4a26d260a7f4c87088bc858a3

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video një rrjetet sociale, ku i pyet qytetarët se çfarë do të bënin në rast se do të kishin një punonjës që për 7 vite nuk ka bërë asnjë punë.

Të gjithë qytetarët u përgjigjën se ata do ta pushonin menjëherë nga puna.

Në fakt, kjo video ishte ironizuese për kreun e PD-së, Lulzim Basha.

Në fund të videos një qytetar thotë: “Për Lulin Tirana nuk priti 7-8 vite që të na ikte si kryetar bashkie, por e hoqi për katër vjet. Se për punë nuk është ai, për gjumë është i pari ai.”

“Këtë spot e ka publikuar Lulëzim Basha dhe postohet me kënaqësi ndaj kërkesës së një grupi ndjekësish të kësaj faqeje”,- shkruan Rama bashkëngjitur videos. 

Më shumë

spot_img
spot_img