Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Rama ‘u mbyll gojën’ kritikëve, publikon VIDEON: Thonë që nuk kemi bërë kurrgja hiç, për 7 vjet

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Rama u përgjigjet akuzave të atyre që thonë se në 7 vite qeverisje, Shqipëria është më keq se para 7 vitesh kur socialistët erdhën në pushtet, në vitin 2013.

Rama uron ditë të mbarë dhe publikon videon e punimeve për transformimin e Rrëshenit, që përfshin qendrën, rrjetin elektrik dhe infrastrukturën.

“Mirëmëngjes, dhe me kryeqendrën e Mirditës, Rrëshenin, për të vazhduar me veriun ku sipas disave këtu nuk kemi ba kurrgja hiç, madje ka qenë shumë më mirë deri para 7 vjetësh, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama dhe ndan videon e mëposhtme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img