Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
88 %
0kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
38 °
Sht
33 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama u drejtohet shqiptarëve: Me 25 prill do zgjidhni nëse jeni me reformën në drejtësi apo me Ilir Metën dhe KÇK-në e PD-LSI

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0dfba7eafcef7c5b84f5e761df7bc626

Kryeministri Edi Rama iu është drejtuar sërish shqiptarëve për t’iu thënë edhe njëherë se përse duhet që t’i besojnë një mandat të tretë.

Ai ka theksuar sërish se me 25 prill shqiptarët duhet të zgjedhin ose reformën në drejtësi, apo me Ilir Metën dhe PD-LSI.

“Me reformën në drejtësi, apo me Ilir Metën. Me drejtësinë apo me koalicionin KÇK të PD-LSI.

Po 25 prilli është udhëkryq edhe për shëndetin e shqiptarëve, në rrugën e një lufte të egër që zgjat prej një viti dhe sapo ka hyrë në fazën finale me vaksinimin.

Me sëpatën që mund të godasim hap pas hapi virusin e rrezikshëm”,- tha Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img