Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Rama trendafili

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Edi Rama duke vendosur një karafil në vendin ku përkujtohen katër viktimat e 21 janarit. Të bien në sy inicialet E.R. në këmishën e tij të bardhë, ndërkohë që për foton që e ka postuar në facebook vetë shefi i qeverisë ka shumë komente. Në njërin thuhet: Pse fut në burg ata që nuk kanë paguar 30 mijë lekë drita, dhe nuk fut ata që urdhëruan e ekzekutuan viktimat e 21 janarit???

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img