Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama tregon situatën me Fatos Nanon: Shkuam për një ngushëllim dhe një person e pyeti…(E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

261b0fb6cdedfbceb298d3ee1c76f401

Kryeministri Edi Rama ka qenë në një konferencë për mediat, për të folur për situatën e rindërtimit.

Gjatë bisedës me gazetarët, ai tregoi një situatë që i ka ndodhur me ish-kryeministrin Fatos Nano.

Duke rrëfyer situatën, ai bëri edhe një paralelizëm me kreun e PD-së, Lulzim Basha.

“Kemi qenë njëherë për një ngushëllim me Fatos Nanon, dhe ishte një person atje që i thoshte se nuk kanë pse të marrin gjithë katundarët tokat.

Merrini dhe jepuni tokat pronarëve të mëdhenj. Nuk keni pse të zgjateni kaq shumë.

Edhe ai i tha që si projekt duket ambicioz po këtë mund ta bëjë vetëm dikush që nuk e ka në dorë. Kështu është edhe Basha nuk ka asgjë në dorë”,- tha Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img