Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
61 %
1kmh
0 %
Mar
5 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Rama tregon se çfarë do të bëj nëse humb zgjedhjet: Do të përqafoj shqiptarët dhe do t’i lë stafetën…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0869bda03cb86868457c93f5e7f6d32e

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar ditën e sotme platformën digjitale të Partisë Socialiste, ndërsa i është përgjigjur edhe pyetjeve të gazetarëve se çfarë do të bënte nëse do të humbë zgjedhjet.

Ai është përgjigjur që do të përqafojë të gjithë shqiptarët ndërsa do t’ia lërë stafetën partisë tjetër, ndërsa ka thënë se nuk do të bëjë koalicion me Lulzim Bashën.

“Do i përqafoj të gjithë shqiptarët me një mirënjohje që nuk do i gjejë fjalët dhe do u them punë të mbarë atyre që do të marrin stafetën,” tha Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img