Tirana
broken clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1kmh
75 %
Hën
10 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
9 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Rama thumbon përplasjen në PD: Në ferr ka vend për të gjithë, nuk ia vlen një garë kaq e ashpër për të treguar cili është më i poshtër

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një shprehje të shkrimtarit rus Fjodor Dostojevski për të komentuar përplasjen në PD mes Lulzim Bashës dhe Sali Berishës.

“Rrini të qetë! Në ferr ka vend për të gjithë dhe nuk ia vlen të bëni një garë kaq të ashpër për të treguar se cili është më i poshtër se tjetri”, shkruan Rama.

Kjo nuk ëhstë hera e parë që Rama thumbon dy liderët e PD-së, pasi edhe herë të tjera kryeministri ka thumbuar Bashën dhe Berishën në lidhje me përplasjen që vijon në PD që prej shtatorit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img