Tirana
few clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
60 %
1.5kmh
20 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
19 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Rama tha se u sëmur krejt papritur, zbulohet çfarë i ndodhi deputetit Paulin Sterkaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama pak më parë njoftoi se deputeti i PS Paulin Sterkaj është në gjendje të rëndë pas një “befasie shëndetësore” siç e cilësoi ai.

Sakaq, newsbomb.al mëson se çfarë i ka ndodhur konkretisht Sterkajt.

Mësohet se në orën 10:00, të mëngjesit të sotëm, Sterkaj ka pësuar ishemi cerebrale. Menjëherë është dërguar për në spital ku kanë shkuar me urgjencë, edhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu dhe kreu i Grupit Parlamentar të PS Taulant Balla, raporton newsbomb.al. Shqetësimet shëndetësore kanë nisur që dje për deputetin por sot pësoi goditjen teksa kishte dalë me disa miq.

Mësohet se Sterkaj aktualisht po i nënshtrohet rezonancës. Në orët në vazhdim priten informacione më të detajuara rreth gjendjes së tij shëndetësore.

LEXO EDHEDEPUTETI I PS NË GJENDJE TË RËNDË SHËNDETËSORE, RAMA JEP LAJMIN

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img