Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Rama tha se do bëhej stilist, po Meta? Presidenti nga Kosova zbulon profesionin pas politikës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka mbajtur konferencën e fundi si kreu i shteit shqiptar me homologen e tij Vjosa Osmanin.

Gjatë fjalës së tij ai u shpreh se një ditë do të bëjë në mënyrë vullentare guidën, për t’u zbuluar turistëve Prevallën dhe Brezovicën.

“Për mua nuk ka patur rëndësi me kë takohem në Kosovë, por Kosova. Pas kësaj vizite dhe punëve të tjera që nis në Shqipëri, mezi pres disa ditë të ripërtërihem dhe në Prevallë. Shpresoj që një ditë, por kjo do të jetë e largët, të bëj vullnetar guidën e Prevallës e Brezovicës. Atë punë di ta bëj shumë mirë. Për këtë janë dëshmitarë dhe përfaqësues të Forcave të Sigurisë së Kosovës”, tha Meta.

Kujtojmë se disa ditë më parë, kryeministri Edi Rama, në një intervistë për një gazetë gjermane tha se pas politikës do të bëhej stilist.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img