Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Rama tejet i revoltuar për aktakuzat ndaj Thaçit e Veselit, Besa Shahini e dëgjon me emocion e vëmendje (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eeadae94431851b4575f4712aee2a635

Kryeministri Rama është duke mbajtur një fjalim realisht të fortë për aktakuzat ndaj Presidentit Hashim Thaçi dhe ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli.

Ndërkaq, ministrja e Arsimit Besa Shahini, prezente në sallë, e ka ndjekur nga pjesa e sipërme e karrigeve me shumë emocion e vëmendje.

Si një bijë e Kosovës, teksa dëgjonte kryeministrin e Shqipërisë, Shahini pohonte me kokë si për të shprehur njëmendjen me Ramën. Kamera e Kuvendit e ka fiksuar disa herë Shahinin, herë me duart kryqëzuar e herë me duart në mjekër duke ndjekur fjalimin e fortë të tij.

Kryeministri i doli në mbrojtje Thaçit, Veselit, Haradinajt e gjithë luftëtarëve të UÇK-së teksa çoi mesazhe revolte edhe për perëndimorët.

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img