Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Rama te shtëpitë e reja në Shijak, banori: Je i fortë! Përballove tërmetin, virusin biologjik, demokratik dhe virusin presidencial

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ae423dd60a09d700f50e9b162c30cebe

Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministri për Rindërtimin Arben Ahmetaj dhe kryebashkiaku Elton Arbana, kanë vizituar disa shtëpi të reja të ndërtuara pas tërmetit në fshatin Gjepalaj.

Falenderimet nga banorët që kanë hyrë në banesat e reja nuk kanë munguar për kryeministrin, i cili u është përgjigjur me batuta.

Pjesë nga biseda:

Banori: Je shumë i fortë

Rama: Po ça të bëj, ka një shprehje populli “hapi rrugë budallait”

Banori: Po them një gjë; keni bërë drejtim në një periudhë tepër të vështirë, ku fill pas tërmetit erdhi virusi. Plus ekzistonin edhe viruset e para, përveç virusit biologjik. Ekziston edhe virusi demokratik dhe presidencial.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img