Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

‘Rama të pranojë hetim të plotë’, këshilltari i kryeministrit ironizon Bashën: Prishe gjumin dhe dole në zyrë, të ka ngelur ora te Saliu…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

01831afaee25bcfbbd5e51312750f63d

Këshilltari i kryeministrit Rama, Endri Fuga ka reaguar pas deklaratave të Bashës, në përgjigje të Kreut të Qeverisë.

Fuga ironizon Bashën duke i thënë se ka prishur gjumin që ka dalë në zyrë në fundjavë, teksa shprehet se hetimi mund të vazhdojë, pasi Rama nuk i ndalon hetimet, siç bën Berisha.

Lulzim Basha prish gjumin e del në zyrë po avazin e ka njësoj. I trukuar si personazh i serialit “Sopranos” i kërkon KM të pranojë hetim për budallallëkun e “fshehjes së të vdekurve”! KM s’ndalon hetime si Saliu dikur po Lulzimit i ka ngelur ora dhe flet dhe kur s’ka ç’të thotë!”, shkruan Fuga në rrjete sociale.

Screenshot_14.jpg

Lexo edhe: Rama: Opozita dhe Presidenti ‘kanë bërë marrëveshje me Covid-in’ për të më rrëzuar nga pushteti! Viktimat s’mund të fshihen si serverat një ditë pas 21 janarit

Lexo edhe: Basha nuk tërhiqet, i përgjigjet ‘dhëmbë për dhëmbë’ Ramës: Jo mjekët, por ti ke fshehur numrin e viktimave nga Covid-19, prano hetim të plotë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img