Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Rama tallet keq me Bashën, publikon videon si doli tre herë bllof në Shkodër: Drita kemi, ushtarët kanë ardhur qysh ditën e parë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ed670cae34bccac0a08d03235252d474

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar vizitën e kreut të PD-së në Shkodër, Lulzim Basha.

Ditën e sotme, Basha vizitoi zonat e përmbytura në Obot të Shkodrës, i shoqëruar nga krye bashkiakja Voltana Ademi.

Rama ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku Ademi dhe punonjësi tjetër i Bashkisë, nuk bien dakord me fjalët e njëri tjetrit.

Ademi thotë se ka ardhur vetëm një mjet ushtarak, ndërsa punonjësi tjetër e nxjerr bllof duke thënë se kanë ardhur 2.

“Kur do të gënjesh në bashkëpunim”,- shkruan Rama bashkëngjitur videos. 

Më shumë

spot_img
spot_img