Hapësire reklamuese

Aktualitet

Rama takim në Përmet, pritet me protesta nga mbështetësit e opozitës

Shkruar nga Newsbomb
Ilustruese

Kryeministri Edi Rama do të zhvillojë këtë mëngjes një takim elektoral në Përmet.

Ndërkohë, mbështetës të opozitës po e presin me protesta. Takimi i Ramës pritet të fillojë në orën 10:30.

Sakaq, mbështetësit e PD dhe LSI janë mbledhur në hyrje të qytetit të Përmetit. Kujtojmë se në mbledhjen e grupit të ish-deputetqëve në selinë blu pas përfundimit të protestës së 21 qershorit u vendos që të protestohet kudo që të jetë Rama.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese