Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Rama takim në njësinë 2 në Tiranë sulmon Bashën: E kurdis Sali Berisha, Luli një herë Batman e një herë Barbi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zhvilluar një takim me qytetarët e njësisë 2 në Tiranë.

Teksa ka mbajtur fjalën nuk ka munguar edhe ironia e kryeministrit për kreun e PD-së, Lulzim Basha, duke thëmë se ai është një kukull që kurdiste nga Sali Berisha dhe Ilir meta.

albsig

Ai me ironi e ka quajtur “Batman që do marrë kryeministrinë”.

“Si ajo kukulla që e mbajnë me të mira. E gjeti Saliu që t’i nxjerr kukullën shqiptarëve . Partia e Re Demokratike, kush parti e re?

Luli një herë bëhet Batman, thotë do kërcej te catia e kryeministrit dhe do e marr, dhe i mblidhjen Spaidermenat dhe që i lenë pas ndotjen e gjithë murve. Dhe ky Batman bëhet Barbie me flokë të zeza dhe shkon kudo edhe u këndon ninulla. Mjafton që ju t’i jepni votën, “aman vetëm votën më jepni” se i di unë të gjitha”, tha Rama në fjalën e tij ndër të tjera.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img