Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Rama takim me të rinjtë në Tiranë: E hodhët në erë apikacionin që tregon kohën, ku është shiu i madh? Lali është shumë optimist

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme po zhvillon takim me të rinjtë në Tiranë.

Teksa ka nisur fjalën e tij Rama është shprehur se dëshira dhe takimi i madh me të rinjtë e Tiranës ka “hedhur në erë” edhe aplikacionin e motit, që e jepte që do ishte shi.

Ai nuk ka kursyer edhe fjalët e mira për kryebashkiakun e Tiranës Erion Veliaj, duke thënë se ai është njeriu me optimis dhe që në ditët me shi, shikon diellin.

“Nuk e di si e bot po sot vetëm për këtë takim e hodhët në erë apikacionin që tregon kohën se kjo mrroklla këtu thoshte shi i madh. Ku është shiu, ca i bëtë shiut? Se Lali është gjithmonë me diellin, dhe kur shiu është duke vepruar thotë “hë më lal të përlqejnë këto rrezet e diellit”. Eshte optimist i pashërueshëm. Dua të bëj atë që nuk e bënë, të gjithë ata që na ndjekin në rrugën tonë, në komunikimet tona, të kuptojnë se kush jemi ne,” tha Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img