Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
35 %
4.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Rama sulmon fushatën e Bashës: I ka fshehur aleatët sepse ka turp, ndaj unë nuk merrem më me ata

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar mënyrën se si Partia Demokratike bën fushatë, duke thënë se fushata e PD-së është vetëm propagandistike.

sipas tij, Lulzim Basha i ka fshehur liderët e partive aleate sepse ka turp, ndaj ai nuk është marrë më me ata.

“Fushata ime është e fokusuar te e ardhmja dhe ka një komponent, ku flitet edhe për ata që duan të kthehen. Është 90% një fushatë që merret me çështjet e mëdha si pandemia dhe rindërtimi. Unë i tregoj shqiptarëve se çfarë kemi bërë dhe çfarë do të bëjmë. Unë nuk jam marrë më me këta sepse Lulzimi i fshehu.

Të gjithë këta janë lidera, Fatmiri, Agroni Vangjeli. Këta të gjithë janë fshehur dhe nuk dalin. Të kesh turp të ekspozosh aleatët e tu, është thelbi i falsitetit të fushatës, që është propagandistike me flamuj, me dy gishta dhe me tamburë. Është rikthimi në skenë i fushatave të para të viteve ’90”, tha Rama në MCN Tv.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img