Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama shton në peshë?! Ja si u duk sot në Jalë (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d34c063ee7887b68ba3c498d2ed792d2

Kryeministri Rama ka qenë sot në Jalë në kampingun e të FRESH-istëve.

Kryeministri ishte veshur sportiv dhe nëse më herët, kostumet serioze ia fshihnin disi kilogramët, kjo bluzë tregon se shefi i qeverisë ka shtuar ndjeshëm në peshë. Në çdo foto, veçanërisht në zonën e barkut, kryeministri nuk duket dhe aq në formë duke patur parasysh se sa shumë kujdeset ai për këtë pjesë.

Si duket, mbarimi i fushatës elektorale paska edhe “efekte anësore” pasi tashmë kryeministri nuk është më në lëvizje dhe as nuk i duhet të flasë aq shumë duke harxhuar pafund energji. 

Lexo edheTë gjithë në Jalë për kamping. Rama, Tahiri, Majko… me FRESH-istët

Në foto: Rama, Majko, Tahiri, Gjiknuri

rama bark2

rama bark

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img