Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

Rama shmang kamerat, ja nga cili qytet po e ndjek procesin e votimit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka shmangur daljet publike, që prej mëngjesit të sotëm, kur i shoqëruar nga bashkëshortja Linda, hodhi votën në kutinë e qendrës së tij të votimit në Surrel.

Që prej atij momenti Rama u zhvendos në Selinë Rozë në Tiranë. Aty kryeministri u takua me djaloshin e shkathët që vetëm pak metra më larg, në sheshin “Skënderbej” kreu një akt tepër të guximshëm duke ndaluar një person që me makinë kërcënonte të shtypte qytetarët.

Rama u zhvendosë më pas në zyrën e tij në godinën Kryeministrisë, ku kaloi disa çaste, ndërsa sipas “Euroneës”, aktualisht ai ndodhet në qytetin e Durrësit.

Rama ka zgjedhur të qëndrojë larg kamerave, ndryshe nga Lulzim Basha dhe Ilir Meta që në pak orë kanë vizituar disa qytete, prej nga ku kanë dhënë deklarata të njëpasnjëshme për mediat.

Më shumë
spot_img
spot_img