Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

“Rama shkatërroi ekonominë”, Lulzim Basha video-mesazh për kryeministrin: Nëse nuk e ndalim, Shqipëria do përballet me krizën e urisë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9ed7a415fb035d9c7f6b07a6362cc220

Kreu i PD Lulzim Basha thotë se në 8 vjet qeverisje, Edi Rama dështoi në çdo sektor dhe shkatërroi ekonominë shqiptare.

“Për 8 vjet Rama dështoi në çdo sektor dhe e shkatërroi ekonominë. Shpenzimet për të jetuar dhe papunësia rriten çdo ditë. Ne do të sjellim shpresë për Shqipërinë dhe shqiptarët”, shkruan Basha, ndërsa ndan dhe video-mesazhin e mëposhtëm.

Sipas kreut të PD, nëse Rama nuk ndalet sot, “Shqipëria do të përballet me një krizë urie”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img