Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Pre
35 °
Sht
36 °
Die
38 °
Hën
36 °
Mar
37 °
E premte, 1 Korrik, 2022
spot_img

Rama shfaqet i nervozuar, “i kërkon llogari” Charles Michel-it dhe Macron-it (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas përfundimit të samitit të BE në Bruksel, kryeministri Edi Rama është shfaqur i nervozuar gjatë kohës që liderët po bënin foton zyrtare.

Në një moment Rama shfaqet në krah të presidentit të Këshillit Evropian, Charles Michel dhe presidentes së Komisionit Europian Ursula Von der Leyen.

albsig

spring

Ai duket sikur po i kërkon llogari për rezultatet e takimit Michelit dhe  presidentit francez Emmanuel Macron.

Theksojmë se Bullgaria nuk e hoqi veton ndaj Maqedonisë, siç ishte premtuar me herët. Ky vendim erdhi pas rrëzimit të qeverisë së Petkov ditën e djeshme, pas një mocioni mosbesimi në parlament.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img