Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama ‘sherr’ me komentuesit për Tiren: Kushdo që flet u merr të keqen mjekëve e infermierëve! Ata janë heronj (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e981e3c03b0af7b1ef1c231b15e3c7f1

Kryeministri Edi Rama ka replikuar me komentuesit në faqen e tij të Facebook-ut për skandalin e sanitares Tire Alldervishaj.

Edhe një herë, Rama tha se nuk ka pyll pa derra dhe se mjekët janë heronj.

Ai u ka kthyer përgjigje pjesës më të madhe të komentuesve, të cilët sillnin në vëmendjen skandalin, ku sanitarja e spitalit “Shefqet Ndroqi”, i mori 8 milionë lekë të vjetra vajzës së një paciente me Covid-19.

Sipas Alldervishaj, paratë i ndante me mjekët dhe infermierët që kujdeseshin për nënën e saj.

“Ti dhe kushdo flet si ti u merr te keqen mjekeve e infermiereve! Pyll pa derra nuk ka dhe as nje e as dhjete te korruptuar, nuk e bëjnë me pak heroike sakrificen e mijera mjekeve e infermiereve”,- i përgjigjet Rama njërit prej komentuesve.

rama_1.png

rama_2.png

rama_3.png

rama_4.png

edi_rama_4.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img