Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Rama s’ja përton komentuesit që i thotë “ik thyej qafën”, ja si i përgjigjet (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8806dc86a3e6a0e3c14894427637e797

Kryeministri Edi Rama prej disa ditësh i përgjigjet me video “live” të gjithë ndjekësve që e pyesin për shqetësime të ndryshme kryesisht sociale dhe ekonomike.

Megjithatë Rama duket nuk ka hezituar t’i kthejë përgjigje edhe atyre që të revoltuar i kërkojnë të largohet.

Kreu i qeverisë i është përgjigjur dy komentuesve, duke u thënë se s’ka për t’ua plotësuar qejfin, por do të largohet vetëm kur një gjë të tillë ta vendosë populli me votë.

Replikat mes Ramës dhe komentuesve:

dfgwe4g34gddd.jpg

sdfgwe4ghhh.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img