Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Rama reagon ashpër për lajmin e rremë të “tërmetit të madh”: Fake news kriminal për të përhapur panik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

db8d890563dd581f35a6a8c08e4fc87e

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër pas publikimit në media të një lajmi të rremë për një tërmet të madh që supozohet se do të godasë Shqipërinë sot në mbrëmje.

Rama shkruan se “ky është një fake neës krimial për të përhapur panik”, ndërsa poston edhe një foto të lajmit të botuar në portalin “Syri” dhe “360Gradë”.

“KY ËSHTË NJË FAKENEWS KRIMINAL PËR TË PËRHAPUR PANIK DHE ÇDO IDIOT QË SHKRUAN PËR PARASHIKIME TËRMETESH THJESHT DUHET NEVERITUR”, shkruan Rama.

sdgfwergerh4h.jpg

sdgghserhh.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img