Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

Rama pyet biznesmenen në Tepelenë: Si e ke francezin? Kumbaro me zë të ulët: Nuk është më ndërroi jetë nga Covid

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryminsitri Edi Rama ditën e sotme ka zhilluar një takim me biznesmenë të bujqësisë në Tepelenë.

Gjatë takimit ka pasur edhe një moment të sikletshëm, kur Mirela Kumbaro ka prezantuar disa nga biznesmentët, një ndër to ishte dhe Elona.

Kur Kumbaro prezantoi Elonën, Rama e pyeti se si e kishte partnerin, i cili ishte francez, ndërsa Kumbaro i thotë se ai kishte ndërruar jetë nga Covid-19.

Rama mbetet i befasuar dhe i kërkon ndjesë.

Pjesë nga biseda:

Kumbaro: Elona nga Ballabi kur kemi qenë tek ferma

Rama: Elona është kampione

Kumbaro: Është kampione dhe e ka pasuruar ofertën…

Rama: Çthotë francezi?

Kumbaro: Francezi nuk është më, ka ndërruar jetë nga Covid.

Rama: O ndjesë, ndjesë. Nuk e dija.

Kumbari: Po Elona vazhdon projektin e nisur…

Rama: Ishte këtu apo atje?

Elona: Në Francë.

Rama: Në Francë e mori?

Elona: Jo e mori këtu, e më pas iku në Farncë. Ndërroi jetë në Francë.

Rama: Aj. Më vjen shumë shumë keq nuk e kam marrë vesh. Tani po e dëgjoj për herë të parë.

Kumbaro: Elona po e vazhdon projektin…

Rama: Do vazhdosh do rezistosh. Respekte!

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img