Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
2.1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
30 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Rama pyet qytetarët: A duhet të ndëshkohen ata që ndotin hapësirën publike?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pyetjen e nëntë të “Këshillimit Kombëtar”. Bëhet fjalë për ndotjen e hapësirave publike, ndërsa Rama pyet qytetarët nëse duhet të ndëshkohen subjektet apo cilido qëë ndot mjedisin.

Postimi i plotë i Edi Ramës:

KËSHILLIMI KOMBËTAR / PYETJA 9

Çdo shtëpi shqiptare do të marrë me postë një pyetësor të Këshillimit Kombëtar, ku janë ngritur pyetje për vendime me rëndësi për familjet shqiptare, bashkëjetesën tonë demokratike dhe politikën e jashtme të Shqipërisë. Më të moshuarit mund ta plotësojnë pyetësorin me dorë dhe të na e ridërgojnë me postë pa asnjë shpenzim. Më të rinjtë mund ta japin opinionin e tyre përmes faqes së Këshillimit Kombëtar online 👉https://keshillimikombetar.al/

Është koha të flasim më shumë si shqiptarë, si qytetarë, si njerëz, se sa si luftëtarë llogoresh, mllefesh, inatesh kundër njëri-tjetrit… Është koha të dëgjohemi për mendimet dhe idetë e secilit për shtëpinë tonë të përbashkët, Shqipërinë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img