Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama publikon videon nga terminali i ri në Korçë, ja si duket (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga terminali i ri i autobusëve dhe taksive në qytetin e Korçës.

Rama teksa publikon video nga terminali i ri shkuran se kjo sjell një standard të ri për qytetarët, teksa uron shqiptarëve një fundjavë të bukur.

“MIRËMËNGJES 😊

dhe me këtë pamje të terminalit të ri të autobusëve, mikrobusëve dhe taksive në Korçë, që sjell një standard të ri për qytetarët, ju uroj një fundjavë të bukur” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img