Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama publikon videon nga Spitali Rajonal Memorial i Fierit, ja si duken ambientet e brendshme në ditën e 72 të punimeve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku tregohen ambinetet e brendshme të spitalit rajonal të Fierit, i cili është duke u ndërtuar me financimin e qeverisë turke.

Në video shihet se punimet po shkojnë drejt fundit, pasi edhe afati i vendosur nga presidenti turk Erdogan është qëb punimet të përfundojnë para zgjedhjeve të 25 prillit.

Spitali i ri do t’i shërbejë gjithë jugut dhe do jetë projekti më madhor në zonë, në fushën e shëndetësisë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img