Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama publikon videon nga shtëpitë e rindërtuara në Bubq: Po rilind si një qendër e bukur rezidenciale

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga lagjia e Bubqit në Krujë, në të cilën vijon rindërtimi i banesave pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit të 2019.

Rama ka postuar një video, ku shihen shtëpitë e rindërtuara dhe shkruan se Bubqi po rilind.

“Mirëmëngjes 😊dhe me zemrën e Bubqit që po rilind si një qendër e bukur rezidenciale për familjet që humbën shtëpitë nga tërmeti, ju uroj një ditë të mbarë 🙏’ shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img