Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama publikon videon nga “Shefqet Ndroqi”: Edhe pak është gati qendra e re e kardiokirurgjisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një lajm të mirë ku thotë se qendra e re e kardiokirurgjisë në spitalin ‘Shefqet Ndroqi’ e është gati dhe se shumë shpejt do të hapet.

Rama teksa publikon paje nga se qendra e re e kardiokirurgjisë, thotë se ky është një investim nga qeveria shqiptare për të mundësuar kryerjen e ndërhyrjes së vështirë në zemër falas për qytetarët.

“Mirëmëngjes! Pandemia nuk e ka ndalur punën për transformimin e infrastrukturës shëndetësore 🙌🏼

🏥 Edhe pak është gati qendra e re e kardiokirurgjisë në Spitalin Universitar “Shefqet Ndroqi”.

Një investim i qeverisë shqiptare për të zgjeruar mundësinë e kryerjes së ndërhyrjeve të vështira në zemër, #falas për qytetarët, në qendrën e dytë publike të kardiokirurgjisë në vend,” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img