Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Mër
37 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
33 °
Die
32 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama publikon videon nga rrugët në Tiranë: Kënaqësi kur kujtoj se kur i mbollëm pemët ishin pak më të larta se unë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një video nga rrugët e Tiranës.

Ai në facebook ka publikuar një video, ku shihen pemët e mbiella dhe kujton kohën kur ishte kryebashkiak në Tiranë.

Rama shprehet me humor se kur pemët janë mbjellë, ishin pak më të larta se ai dhe se tashmë, kanë gjelbëruar qytetin.

“MIRËMËNGJES, kënaqësi kur kujtoj se kur i mbollëm ishin pak më të lartë se unë edhe pse i shkurtër nuk isha😂”shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img