Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Rama publikon videon nga qendra shëndetësore në Kashar: Me standardet më të mira

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a2cca6a8bfad79eac824dd88484f60e1

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga  një qendër shëndetësore në lagjen nr. 14 në Kashar.

Ai ka publikuar një video me investimet që janë bërë në këtë qëndër dhe shkruan se kjo u ka siguruar shërbim shëndetësor cilësor për banorët e kësaj zone.

“MIRËMËNGJES dhe me një tjetër qendër shëndetësore me standardet më të mira që i shtohet Kryeqytetit, duke siguruar kujdes shëndetësor cilësor për banorët e lagjes 14 në Kashar, me një shërbim të ri afër vendbanimit, ju uroj një ditë të mbarë” shkruan Rama.

Më shumë

spot_img
spot_img