Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Rama publikon videon nga Dardha: Destinacioni turistik plot gjallëri

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e kësakj të shtune e ka nisur me pamje nga fshati turistik i Dardhës në Korçë.

Rama publikon vidieeo nga fshati turistik dhe u uron ndjekësve një fundjavë të qetë.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me Dardhën, e cila tanimë është një destinacion turistik plot gjallëri, ju uroj një fundjavë të qetë🙏 #BeautifulAlbania🇦🇱❤️” shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img