Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Rama publikon videon nga blloku i ri i banimit në Kavajë: Për pak javë do të hapen dyert për 359 familje

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me pamje nga bllokun i ri të banimit në Kavajë, shtëpi dhe pallate të ndërtuara pas tërmetit të 26 nëntorit 2019.

Kryeministri teksa ndan videon nga blloku i rindërtuar në Kavajë, shkruan se shumë shpejt 359 familje do të hyjnë në shtëpitë e reja.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me bllokun e ri të banimit në Kavajë, ku për disa javë do të hapen dyert për 359 familje që humbën shtëpitë nga tërmeti, ju uroj një javë të mbarë🙏”shkruan Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img