Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Rama publikon videon nga aksi i ri panoramik i bajpasit të Fierit: E ka sjellë detin më pranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në rrjetet sociale nga aksi i ri panoramik i bajpasit të Fierit.

AI thotë se ky aks e ka sjellë detim më pranë, teksa i uron fundjavë të bukur qytetarëve që zgjedhin ta kalojnë në Vlorë dhe më tutje.

“Një fundjavë të bukur për ata që zgjedhin Vlorën e tutje, me një aks të ri panoramik si bajpasi i Fierit që e ka sjell detin më pranë”, shkruan Rama krah videos.

Më shumë

spot_img
spot_img