Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Rama publikon videon me përshtypjet e vizitorëve të huaj për Tiranën: Shqipëria e hapur për turistët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një video, ku promovon turizmin në Tiranë.

Rama ka publikuar një vidieo, ku shihen turistët që kanë vizituar Tiranën dhe japin mendimet në lidhje me qytetin, teksa shprehen të kënaqur për çmimet dhe mirëpritjen.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe me Tiranën e Shqipërinë që është e hapur për turistët, ju uroj një të dielë çlodhëse🙏” shkruan kreu i qeverisë në postimin e tij.

Më shumë

spot_img
spot_img