Tirana
scattered clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.1kmh
40 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Rama publikon videon me përshtypjet e pushuesve në plazhin e Kavajës: E vlerësojnë vendin me 5 yje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video me pushuesit që po shijojnë plazhin e Kavajës dhe përshtypjet që kanë ata.

Rama shkruan se qofshin turistët e huaj apo shqiptarë përshtypjet për plazhin i kanë me 5 yje.

“Qofshin turistë të huaj apo shqiptarë të diasporës që po i kalojnë ditët e gushtit në plazhet e Kavajës, përshtypjet i kanë me 5️⃣ yje 🌟

🛣️🛬Nga Maqedonia e Veriut, Belgjika, Italia, të gjithë turistët shprehen të bindur se do të rikthehen sërish në Shqipëri 🇦🇱 🏖 sepse vlerësojnë pastërtinë, sigurinë në plazhe, hotelet, çmimet e arsyeshme e natyrisht kuzhinën fantastike 🥘🥗😍 shkruan Rama.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img