Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Rama publikon VIDEON me pamje nga dy qeverisjet: Kur ata e lanë pushtetin pas shumë vitesh dhe…

spot_img

Lajme të ngjashëm

914c4b9e6c08eb0af15f29b2ab049bb4

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me publikimin e pamjeve në qendrat shëndetësore gjatë dy qeverisjeve në dy kohë të ndryshme.

‘Mirëmëngjes, dhe me dy pamjet e dy qeverisjeve të sistemit shëndetësor në dy kohë të ndryshme, duke ju lënë ta bëni vetë dallimin mes momentit kur ata e lanë pushtetin pas shumë vitesh dhe momentit kur ne jemi ende në mes të punës, ju uroj një javë të mbarë’, shkruan kryeministi Rama.

Kujtojmë se Rama publikon shpesh transformimin e ambienteve të qendrave spitalore në kuadër të programit ‘300 qendra shëndetësore’

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img