Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama publikon videon: Ja si janë transformuar zyrat e DRSHTRR në Fier dhe Lushnje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video, ku tregon se si janë transformuar zyrat e Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor, Fier dhe Lushnje.

Rama në videon e tij në facebook tregon pamje sesi ishte dhe sesi janë bërë zyrat e DRSHTRR, teksa shkruan se do t’u ofrojnë shërbim 197,000 në vit qytetarëve.

‘Ja si janë transformuar zyrat e Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të Transportit Rrugor, DRSHTRR, Fier dhe Lushnje, të cilat ofrojnë rreth 197,000 në vit, duke eliminuar radhët e gjata dhe shërbyer me shpejtësi e transparencë” shkruan Rama në postimin e tij.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img