Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Rama publikon videon, ja si duket Kalaja e Krujës pas restaurimeve dhe ndriçimit artistik

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ec266a19ff418d000e9e99a5e8125dcf

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga Kalaja e Krujës, pasi kjo e fundit është restauruar dhe i është vendosur ndriçimi artistik.

Rama thotë se ky ëhstë një tjetër zhvillim pozitiv për Krujën turistike, ndërkohë që pamjet që ofron kjo kala janë vërtetë fantastike.

“Rilindja e Kalasë së Skënderbeut pas restaurimeve dhe ndriçimit artistik, një tjetër zhvillim pozitiv për Krujën turistike”, shkruan Rama.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img