Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Rama publikon VIDEON, ER TV me ‘serial’ të përjavshëm në drejtimin e moderatores së njohur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar pasditen e sotme një video, në të cilën paralajmëron nisjen e një seriali apo projekti të ri në kanalin e ER TV.

Projekti do të jetë nën drejtimin e moderatores bukuroshe Anjeza Maja dhe do të quhet ‘Njerëz të padukshëm’.

Ai do të jetë një portret i përjavshëm i një njeriu, një familjeje apo dhe i një grupi njerëzish që i kemi mes nesh e nuk i shohim. Njerëz që sfidojnë fatin, rrethanat, vështirësitë dhe ia dalin.

Për më tepër ndiqni videon e shpërndarë nga Kryeministri:

 

Më shumë


spot_img

spot_img