Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

Rama publikon videon dhe jep lajmin: Sot nis puna në kantierin e Tunelit të Llogarasë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka dhënë lajmin se sot nis puna në kantierin e Tunelit të Llogarasë.

Ai ka publikuar një video nga veprat infrastrukturore në vend, teksa shkruan se sot do të nisë puna edhe në kantierin e Tunelit të Llogarasë.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe sot kur nisim punën në kantierin e Tunelit të Llogarasë, ju përshëndes me këtë videokartolinë, duke ju uruar të diel të qetë🙏”shkruan Rama në postimin e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img