Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
66 %
1.5kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
31 °
Mar
21 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Rama publikon VIDEON dhe bën ‘lojra fjalësh’ që në mëngjes: Me kokëfortësinë për të mos i hapur rrugë budallait…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama vijon me publikimin e videove nga restaurimi i 300 qendrave shëndetësore në vendin tonë.

Sot Rama ka postuar pamjet  e qendres shëndetësore ’28 nëntori’ në Elbasan ku duket qartë ndryshimi i ambienteve të kësaj qendre.

Mjekët dhe pacientët shprehen të kënaqur me kushtet që i ofron qendra shëndetësore.

‘Mirëmëngjes, dhe me bindjen që edhe faktet kokëforta s’janë dot aq kokëforta sa refuzimi i atyre që nuk duan të shohin e as të degjojnë, por ama me kokëfortësinë për të mos i hapur rrugë budallait, ju uroj një ditë të mbarë’, shkruan Rama.

 

Më shumë

spot_img