Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

Rama publikon VIDEO, tashmë familja e Hysenit me shtëpi të re

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku lajmëron se familja e Hysenit Zhupanit do të ketë një shtëpi të re.

Kryeministri Rama, disa javë më parë ishte në këtë familje që banonte në kushte ekstreme dhe premtoi se do të ndërtonte një banesë të re.

Hyseni kryefamiljari, së bashku me fëmijët dhe ministren Ogerta Manastirliu kanë parë zhvillimet e punës për banesën e re.

Më shumë

spot_img